Projekt “Esik”. Дело № 1

Ahoi!

Siin Liu külas on täna õite tuuline ja kohe hakkab ka vihma sadama, mistõttu täna välitöid küll ei tee. Vahepeal toimetasime (Marek st) õues päris usinalt, sest sügis ja talv tulid ootamatult, nagu ikka. Majale aga vaja vooder peale saada, sest muidu läheb tuuletõkkeplaat täitsa hukka. Aasta viimasel päeval saabusid meile soojustusvillad, mis tähendab, et juhei, sisetöösid alga! Oi, neid villasid sai kaua oodatud ja hullult hea meel on ikka, sest nüüd saab ehitustöö jälle hoo sisse. Mis tähendab, et  – elutuba! esik! teine korrus! Alustada otsustasime esikust, sest brrrr see seagdus käib juba ammu  närvidele. Midagi kuskile panna pole ning uksest sisse astudes tervitab mingi hunnik jalanõusid ja muud kola. Suurem osa meie riideid rippus ka esikus.

Siiani oleme esikus jõudnud plaatida põranda ja panna lakke lauad. Põrand on aga vuukimata ja laelauad viimistlemata. See oli muidu minu ülesanne, aga vahepeal ei leidnud a) aega, b) motivatsiooni c) ei jaksanud.

Kuna me magasime täna kl 11ni ja ma pean kohe  juuksurisse hakkama minema, siis suurt esialgu teha ei jõudnud. Koristasime ja panime villa ära. Nüüd tuleb veel papp panna peale ja siis saab juba põranda vuukida, lae viimistleda ning laua seina. Milliseks ma ta värvin/viimistlen – pole halli aimugi esialgu. Tegemata jääb ka elektrikilbi ümbert, sest sinna tuleb veel üks kilp (valve ja võrguseadmed). Näis, mis mind ees ootab, kui juuksurist tagasi jõuan 🙂

Selline siis esik pärast koristamist ja enne villatamist:

 

Koos villaga: 81890145_1065163210503624_1799178980163584_n

Kasutame Ursa villasid, mille ostsime Soojustusmarketist.

Üks dilemma on veel. Ostsin hiljuti Ekoluumeni e-post ühe lambi, millega lendasin orki. Viimistlus on veidi kole ja sinna, kuhu ma teda plaanisin panna, ei pane kindlasti. Tekkis mõte, et paneks esikusse, aga kas sobib…Mis te arvate? Lagi tuleb valge (puit jääb läbi kumama), kuid seinte puhul pole mul jätkuvalt värvide osas halli aimugi, et mis saama hakkab….

81418911_1281427502041316_3022826059126013952_n

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: