head tooli tahad endale?*

See on puhas reklaampostitus, ütlen kohe ära, aga ausõna, hea asi ka, mida reklaamida.

Kes on lugenud ühte kevadist postitust, kus ma rääkisin pisut endast ja oma tegemistest, teab, et tegelen kõige muu kõrvalt ka väga laheda Saksa kooli- ja kontorimööbli tootja esindamisega Eestis. Elus ei arvanud, et minust müügiinimene saab, aga elu ei küsi. “Life is something that happens to you…”. Ehk siis läks nii, et üksord ühes Taani vabakoolis istusin ühe ägeda tooli peale ja vaimustusin. See oli aastal 2014 ja see vaimustus ei ole siiani kustunud. Seda postitust kirjutan ma ka sellel samal toolil istudes.

Mõned minu tuttavad on küsinud ja mõned mittetuttavad on ka küsinud, et kas saab ja kuidas saab. Noh, põhimõtteliselt saab, aga üksikuna ei ole väga otstarbekas tellimusi teha. VS ei tooda oma kaupa lattu, sest võimalusi, milline üks tool välja saab näha ning mis funktsioone omada, on palju. Nagu ikka palju. Ladu pidada on kallis ja arvesse võttes, et täna on tootmises tellimisjärjekorrad ca 6-12 nädalat (hetkel kuskil augustisse ulatuvad), siis pole nagu väga põhjust ka. Iga toode on eritellimus, vastavalt kliendi soovile. Seega ongi eraisikule müüa neid raske, kuna transpordikulud teevad toote kalliks.

Niisiis – kuna on küsitud ja soovi avaldatud, otsustasin teha eraisikutele ühistellimuse.  Kui vähemalt 20 tooli kokku saab, siis tasub juba tellida küll. Ja uskuge mind, ega see uus kooliaasta pole üldse nii kaugel, kui arvate 😀
Kui sul on huvi, siis helista või kirjuta. Kontaktandmed leiad kodulehelt.

IMG_4536

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: