pagana Ryanair

Ma ei tea, mis ma mõtlesin, kui otsustasin osta Ryanairi lennupiletid Londonisse. Ei mäleta enam, aga võib-olla oli nii, et sel hetkel minule sobivateks kuupäevadeks teised vedajad ei pakkunud. Ja piletid pidi ju ostma just jõulukingiks. Kas ma hakkan mainima, et täna pakuks Wizz Air tõesti hulga odavamaid pileteid?  Pluss ei peaks maksma juurde pagasi ning iga pagana köhatuse eest. Ma otsustasin, et rohkem ei vaata, mis need piletid täna maksaksid. Need on juba ostetud ja see raha on unustatud. Lihtsalt natuke marru ajas see sahkerdamine kottide ja kohtadega ja kõige muuga. Lastele broneerisin eraldi kõrvuti kohad, nende jaoks esimene lennureis, saavad kätt hoida. Köhi aga pappi välja, mis muud. Wizz Airiga olen ma kunagi Pariisis käinud. Ei mäleta, et siis oleks sellist röövelkapitalismi rakendatud. Hetkel on küll tunne, et Ryanairiga never again!

Kuidas teil kogemused selliste odavlennufirmadega?

8 thoughts on “pagana Ryanair

Add yours

 1. Odav lennufirmade käest saad mille eest maksad- maksad vähe, saad vähe. 🙂
  Mina kasutan neid kogu aeg sest muidu ma ei reisiks ja need môned tunnid ebamugavust suudan ma üle elada. Ryanair on alati täpne olnud. Teenindus on ok. Aga nad on ka ainus lennufirma kes mind on aastaid tagasi nutma ajanud kui lennujaamas avastasin et ostsin ämmale piletid Sally nimele, mis on tema nimi mida teame aga ta on passis hoopis Sarah!! Pidin £200 välja köhima nimemuutuse eest ja taluma väga üleolevat kliendi teenindajat. See on küll ainus tôesti ebameeldiv kogemus.
  Wizz Air on ainule kes suutis ilma môjuva pôhjuseta 3 tundi hiljem välja lennata ja siis jäime Riias bussist maha ja pidime sealt takso Pärnusse vôtma. Juhtus see ka aastaid tagasi.
  Easijet aga jäi kord väljumisega pool tundi hiljaks aga lendas kiiremini ja maandusime ikkagi 20 min plaanitust varem. 🙂
  see kohtade planeerimine muidugi on selline, et kui ei tee siis meie oleme ikkagi kôrvuti kohad saanud. Ja isegi kui ei saa siis enamus inimesi on nous kohti vahetama kui ilusti paluda, vôi ütle lapsele, et ta halvasti käituks küll nad siis vahetavad 🙂

  Like

  1. Hahaa @ütle lapsele, et halvasti käituks 😀 Lapsed on 14 ja 15, kuidpole kunagi enne lennanud ja on teatav ärevus. Seega pidasin paremaks kindlustada, et nad saaks kõrvuti olla igal juhul. Mul endal vahet pole, kellega sõidan. Ryanairiga olen tegelt enne ka lennanud ja just Londonisse.Jah, ega mul selle lühikese lennu osas mingeid erilisi nõudmisi olegi, aga niiiiii odavad need piletid nüüd ka ei olnud. Hetkel Wizz Air pakub paar korda odavamalt, aga nagu öeldud – ma juba kulutatud summasid taga ei nuta. Aitäh kommentaari eest! Tore on lugeda teiste kogemusti 🙂

   Like

 2. Hahaa! Ma broneerisin eelmise kuu alguses samuti Wizz Airirga pileteid Londonisse. Ja need olid täiega hea hinnaga, mingi 50€ edasi-tagasi. Nüüd mõned päevad tagasi tuli email, et tere, me anname sulle samade kuupäevadega 12€ 😀

  Like

 3. Ryanairil oli jah aastalõpusoodikas eelmisel aastal juba novembris ära. Mina ainutl odavlennufirmasid kasutangi, muidu ma oma pere 4 inimest liigutada ei suudaks.

  Like

  1. Jah, ega ei suudakski. Ma ostsin detsembris. See oli pisut eksprompt otsus ka. Aga igasuguseid vigureid tuli juurde lihtsalt. Täna ma olen juba nende vigurite osas ka pisut targem. Eelmine Ryanairiga sõit oli mul 2005. aastal ja siis neid vigureid nii palju ei olnud. Sõit ise oli meeldiv ja kõik õigeaegne, personal abivalmis. Muidugi kui Wizzairi hindasid vaatasin enne minekut, siis võttis vanduma küll korraks 😀 Aga mis läinud, see läinud ja c’est la vie!

   Like

   1. Ryan keeras eelmine sügis ära. Enne sai kenasti käsipagasit vedada ja kuu enne endale sobivad kohad valida. Nüüd mul on juba testitud, et ryan paneb ka kaks inimest meelega täiesti erinevatesse otsadesse istuma 🙂 ma sellest parem ei räägi, kuidas nad pere automaatselt paigutasid ja vot see on asi, mille eest maksan lisa, et saaks kõrvuti. Peret juba ühte kohta ümber ei paiguta pardal olles.

    Like

   2. Ma panin nii, et lapsed kõrvuti, sest nad polnud enne sõitnud. Teismelised, said hakkama küll. Minnes sai abikaasa nende kõrvale, oli tühi koht. Tagasi tulles saime vahetada inimestega nii, et me saime abikaasaga kõrvuti olla. Londonisse pole pikk sõit ka. Pagasiga olid meil üldse huvitavad lood. Ehk jõuan järgmisel nädalal seiklused kirja ka panna kõik.

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: