digimuutun reisiblogiks

Äsja andsin teada, et kandideerin kodublogide kategoorias ja nüüd siis selline lugu. Ma pole lihtsalt ammu reisil käinud. Koduehitaja “rõõmud”. Viimati käisin pikemal reisil 2016. aastal Indoneesias. See oli elu muutev reis. Või siis elusid. Tõin sealt omale mehe, kui nii võib öelda. Pruunide silmadega, pisikese, tööka ja tõmmu, kes sööb vaid riisi ja magab ukse ees matil 😀 Ei, tegelt ikka eestlase. See on pikk ja huvitav lugu, aga sellest ma täna küll ei räägi. Hoopistükkis sääne lugu, et lähen selle sama mehega nüüd reisile Londonisse. Pulmareis Pariisi jäi töistel põhjustel ära (piletid olid olemas, ööbimine bronnitud, nuuks…), ent kui üks tema tütardest rääkis, et London on üheks tema unistuste sihtkohtadest, siis ei mõelnud me pikalt, st jõuluvana ei mõelnud pikalt. Piletid pakki ja voila! Saab huvitav olema. Kahjuks peab muidugi tõdema, et Harry Potteri filmiftuudio külastamine jääb meil ära, sest ma ei osanud elus arvata, et pileteid sinna peab niiiiiiii vara ette broneerima. Üksikuid pileteid mingiteks päevadeks ehk saab, kui pidevalt seal lehel istuda ja refreshida, kuid kolme mitte. Hea küll, võiks ju  hingehinda maksta mingitele reisikorraldajatele, aga tänan, ei. Seega jäävad vana hea Tower ja muud sellised toredad kohad. Olen ise käinud Londonis 2005. aastal ja mäletan, et Natural History Museum oli päris äge koht. Toredaid muuseume on seal veel.  Peatume me Regent’s Parki lähedal, seega üsna mõnus sealt igale poole jalutada.

Ainus, mille osas olen nõutu, on söögikohad. Oskab keegi midagi soovitada? Jaime Oliveri Italian Resaurant on mul küll mõttes. Hinnad polegi nii hullud, kui kodulehelt vaadata. Ok, neljale inimesele tuleb märkimisväärne summa, aga kui tihti sa ikka Londonis käid, eks.

2 thoughts on “digimuutun reisiblogiks

Add yours

  1. Kui vanad lapsed on? Mul käisid just külalised ja kiitsid väga Madame Tussaud. Nad olla ka Hollandis vahakujude muuseumis käinud aga see olla palju paremini organiseeritud. Jamie Oliver on alati kindla peale minek. Toidukohtade otsimisega hoidke mega turisti tänavatest natuke eemale. Natural History Museum on endiselt lahe. Camden Market on tore melu. Tasuta pileteid saab Sky Gardenisse. Väga lahe vaade Londonile. Vaata siit https://skygarden.london/booking Govent Garden ja Southbank on lihtsalt tore jalutada ja tänava artiste vaadata.
    Tasub alla laadida sellised App-id nagu CityMunch ja Nez need pakkuvad allahindlusi Londoni erinevates söökikohtades. Just eile avastasin need aga pole ise veel kasutanud.

    Liked by 1 person

    1. Oo, lahe, aitäh! Lapsed on 14 ja 15. Tower on kindlasti plaanis ära vaadata ja Highgate surnuaed ka. Harry Potteri stuudio oli suur unistus, kuid sinna jäin lootusetult hiljaks piletite broneerimisega. Jamie resto läheb ühel õhtul vähemalt loosi 🙂 Me peatume Regent’s paargi serval kohe, seega palju toredaid kohti on jalutuskäigu kaugusel.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: